Hakkımızda

Değerli Çevre Dostları...

Şirketimiz temiz çevre teknolojileri konularıyla iştigal etmekte olup bu konu da metropollerde aydınlatma direkleri ve trafo binalarına ile kutularına yapıştırılan ilanları önleyen Anti-Stick ve Anti-Graffiti özellikli elektrik geçirmeyen boyaların Türkiye ve Kıbrıs temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kimsenin yapmadığı işleri yapmak veya yapılanların en iyisini yapmayı kendisine ilke edinen şirketimiz bu anlamda sizlere şu anda  ülkemizde de ilk olan üstün Nano teknolojisine sahip çevre dostu elektrik geçirmeyen üzerlerine afiş ilan yapıştırılamayan Anti-Stick özellikli Paint ( Boya) ve Sheet (Kaplamalar) Ürünlerini sunmaktadır..

Büyük kentlerde veya diğer yerleşim birimlerinde duvarlara, elektrik direklerine, trafolara, telefon kulübeleri ve telefon santral kutuları ile doğal gaz kutularının üzerlerine yapıştırılan ilanlar, graffitilerle yazılan yazılar görsel kirliliklere neden olmaktadır bunların sürekli temizlenmesi de ilgili kuruluşlara bir hayli mali bir yük getirmektedir.  ürünlerimiz bu görsel kirlilikleri önlerken aynı zamanda da kent estetiğine katkı sağlamaktadır.

Söz konusu ürünler elektrik geçirmezlik özelliğiyle de zaman zaman yazılı basında ve görsel basında yer alan aydınlatma direklerindeki elektrik kaçaklarından dolayı meydana gelen ölüm olaylarını da engelleyerek enerji dağıtım şirketleri ve belediyelere de iş güvenliği kapsamında ki yükümlülüklerini de yerine getirmelerini sağlatmaktadır.

Ürünler bol renk ( Şeffaf dahil) ve desen çeşitliliği ile görsel efekt zenginliği yaratırken aynı zaman da krozyon önlemesiyle metal yüzeyleri koruma altına almaktadır. Beton yüzeyler, Çelik yüzeyler, Ahşap yüzeyler, sertleştirilmiş Plastik yüzeyler ve cam yüzeyler olmak üzere  olmak üzere beş değişik zemine uygulanabilmektedir.

Ürünler, başta Elektrik izolasyonu Anti statick  Anti-Stick ve Anti Graffiti özellikleri olmak üzere, UV ışınlarına, asit yağmurlarına, yüksek sıcaklıklara, zararlı kimyasallara, tuzlu suya neme ve rutubete karşı dayanıklılık olmakla birlikte on üç adet sertifikaya sahiptir.

Bunların haricin de şirketimiz yine konusun da lider ATAS firmasının C-COAT yanmaz ve thermal özellikli boyaları ile TIXSE Firmasının üst segment dekoratif boyalarını da sizlere tanıtmaktan memnuniyet duymaktadır, söz konusu ürünlere ilişkin daha geniş bilgilere ÜRÜNLER bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin Ecofrendly olması ise şirketimizin çevreci bir yaklaşımı olup yüklendiği misyonla uyum sağlamaktadır.